Itálie 2018

Vážení rodiče a milé děti,

pobyt v Riccione, Casa Al Mare je za námi. Jsem ráda, že se nám pobyt vydařil, užili jsme si moře a sluníčka a také výlet do okolí.
Chci všem poděkovat za spolupráci, ochotu a vstřícnost  a dodržování pravidel. Velmi děkuji  svým kolegyním za starostlivost a péči o svěřené děti. Bez nich by se pobyt v Itálii nedal realizovat, nesmírně si jejich práce v době dovolené vážím. Moc děkuji také  naší paní zdravotnici za zdravotní péči u dětí a našemu panu  záchranáři za neustálý dohled nad menšími dětmi při pobytu na pláži nebo na výletě.

Všem rodičům také děkuji za vstřícnost při zpáteční cestě a umožnění přednostního  návratu autobusu s dětmi do ČR.

Ještě jednou Vám všem velmi děkuji  a doufám, že jste nebyli zklamáni a pobyt s námi se Vám líbil.

Přeji nám všem krásné, pohodové léto.

Marie Sechovcová

Vyúčtování – žáci bez rodičů:

cena pobytu: 7315 Kč

zůstatky: 185 Kč + 20 euro

útrata: zajištění léků pro skupinu žáků _ 2800 Kč = 62 Kč na dítě
                                                                                       32 Kč žlutá kšiltovka

6 Kč bankovní poplatky

celkem:                                                                  100 Kč

85 Kč zaměněno za eura = 3.30 euro

z celkové částky 23.3 euro uhrazeno: 10 euro vstupné Itálie in miniature + 8 euro autobus do parku + 4 euro výletní vláček + 1.30 euro ledový čaj v sobotu odpoledne

(2 děti, které nebyly v parku obdržely každé 18 euro na útratu)

Dospělí s dětmi:

částka za pobyt dospělí: 8115 Kč (s plnou penzí, sobotní večeří a balíčkem na cestu) zůstatek 155 Kč + 20 euro na výlet, 155 Kč zaměněno na 6 euro

u dětí cena 7315 Kč, 185 Kč zaměněno na 7 euro a přibližně 4 Kč přidány na bankovní poplatky

zaplaceno: 10 euro vstup park, 8 euro doprava na výlet , zbytek eur již na místě vyplacena rodičům i dětem.

Celkové bankovní poplatky byly 630 Kč – 9x vloženy peníze na účet u ČSOB za každý vklad 70 Kč – uhrazeno celkově 630 Kč, od děti vybráno celkem 45 x 6 Kč + 18 x 4 Kč = 342 Kč, zbytek jsem doplatila.