Nabídka ozdravný pobyt Itálie 2020

Vážení rodiče,

nabízíme Vám možnost ozdravného pobytu u moře v Itálii v červnu 2020. Pravděpodobný termín 5.6.-14.6.2020. Místo pobytu bude záležet na celkovém počtu účastníků. V případě menšího počtu – Lido Adriano (penzion Giotto), v případě většího počtu Rosolina Mare – residence La Pigna.

Ubytování je v apartmánech (Giotto – 5-6 osob, La Pigna (3-6 osob). Stravování česká kuchyně – pro děti plná penze a pitný režim.

Předběžná cena 7500 Kč + 500 Kč vratná kauce za apartmán, záleží na počtu osob v apartmánu – zahrnuje dopravu, 7x ubytování, plná penze, pobytová taxa, závěrečný úklid, pojištění včetně storna.

Ozdravný pobyt budeme realizovat prostřednictvím CK Tep tour. Pobyt je určen pro žáky 4.-9.ročníku, mladší děti pouze s doprovodem rodinného příslušníka.

Pobyt je možné hradit splátkově – září –březen/duben.

Prosíme o sdělení, zda máte o ozdravný pobyt zájem odevzdáním předběžné přihlášky do 20.6.2019. V září je nutné odevzdat závaznou přihlášku s 1.splátkou 1000 Kč.