Noc ve školní družině

V pátek 14.6.2019 se děti z 2. a 3.oddělení rozhodly společně s vychovatelkami školní družiny přespat ve škole. Pro všechny zúčastněné byl připravený zábavný program a nechyběla ani noční stezka odvahy, která podle názvu vypadala strašidelně, ale skončila všeobecným veselím.

O večeři a snídani se postaraly paní vychovatelky  společně s některými rodiči a děti rozhodně nestrádaly.
Domů odcházely trochu unavené, ale plné zážitků a hlavně spokojené. Akce se jim moc líbila a rády by si jí opět  zopakovaly.

V minulém týdnu  již takto ve škole přespaly děti z 1.B s paní učitelkou i vychovatelkou školní družiny.

Chtěla bych touto cestou poděkovat vychovatelkám školní družiny  za skvělou organizaci víkendu a nadstandardní práci, kterou ve svém volném čase s dětmi odvádějí.