Ozdravný pobyt pro žáky 2.-3.ročníku – Radvanice 7.10.-13.10.

Vážení rodiče,

naše škola  realizuje v rámci Operačního programu Životní prostředí  pro žáky 2.- 3.(4.) ročníku  ozdravný  šestidenní  výjezd s ekologickým zaměřením.

Výjezd  se uskuteční v době od 7.10.-13.10.2019  – Penzion Radvanice (v oblasti Teplicko Adršpašských skal). Jedná se o náhradní objekt za zrušenou realizaci výjezdu v dubnu letošního roku.

Celková hodnota výjezdu na 1 žáka je 3350  Kč. Díky dotaci z projektu budete na tento šesti denní pobyt doplácet jen 1200 Kč.

Vzhledem k blížícímu se termínu výjezdu je   nutné   odevzdat závaznou přihlášku do 6.9. (kapacita výjezdu je omezená – vyjede jen maximálně 60 dětí, v případě volných míst budeme nabízet i žákům 4.ročníku )   a   nejpozději do 20.9. je nutné uhradit částku 1200 Kč. (netýká se těch, kteří si částku na školu v přírodě nevybrali a ponechali jí ve škole – tady jen prosíme o potvrzení účasti)

Prosím využijte této jedinečné možnosti pobytu Vašeho dítěte v ekologicky čistém prostředí, kde se bude učit nejen se svými spolužáky a svými učiteli, ale hlavně o přírodě a ekologii v přírodě.