Organizační informace – Itálie, školní družina

Vážení rodiče,

dne 6.4.2020 proběhlo na žádost  CK Tep Tour  opětovné jednání kvůli  stornu  zájezdu, do kterého se promítlo plánované  rozhodnutí vlády o postupu cestovních kancelářích ohledně zaplacených zájezdů v období únor – srpen 2020 (vystavení voucherů). Nevíme zatím konečný verdikt ze strany cestovní kanceláře, protože mezitím vláda rozhodla. Jakmile budeme mít kompletní informace, okamžitě Vás s nimi seznámíme.

Dříve zveřejněná informace:

dne 18.3. proběhlo jednání s CK TepTour ohledně naší žádosti na zrušení zájezdu do Itálie v červnu 2020.
CK TepTour je velmi vstřícná – dohodli jsme se, že za každého účastníka bude zaplacena celková částka 500 Kč (v níž je uhrazené cestovní pojištění 240 Kč a 260 Kč minimální stornopoplatek). Navíc pokud se rozhodneme jako škola nebo kdokoliv z Vás v příštím roce realizovat přes TepTour zájezd kamkoliv (třeba i po ČR) tato částka 500 Kč vám bude z ceny zájezdu odečtena a zaplatíte tedy o ní méně. V současné době pracujeme na  organizační části  rušení zájezdu a v okamžiku, kdy nám budou finanční prostředky, které jsme do CK postupně odesílali,  vráceny, Vás budeme informovat, kdy si jej budete moci vyzvednout. Počítejte,  s ohledem na současná mimořádná opatření, že to bude  až  ve  2.polovině  dubna.

Děkujeme za pochopení

Vzhledem k vzniklé mimořádné události byl zrušen lyžařský výcvik žáků 2.st., jak jsme Vás již informovali. Vyúčtování proběhne po návratu žáků do školy.

Poplatek za měsíc březen ve školní družině bude přesunut na úhradu měsíce, kdy děti nastoupí do školy. Pokud platíte poplatky  formou bankovního příkazu, bude Vám  přeplatek v červnu vrácen. Prosíme, neplaťte převodem poplatek za školní družinu na období – duben – červen.