Ošetřovné + informace pro OSVČ

Vážení rodiče,

nově přidáváme informace k ošetřovnému pro OSVČ:

Na tomto odkazu je online  formulář pro podání žádosti na ošetřovné, které vyplňujete Vy jako žadatelé.

online formulář pro OSVČ pro poskytnutí ošetřovného

Další informace k programu naleznete na těchto odkazech:
Program ošetřovné
Vyzva-I-Osetrovne-pro-OSVC_31_03_2020

Odkaz na další informace MPO:

Z informací vyplývá, že kromě žádosti dokládáte čestné prohlášení, že jinde příspěvek nečerpáte a doložení informace, že se jednalo o uzavření školy z důvodu mimořádného opatření.
Potvrzení o uzavření školy z důvodu MO

Doporučujeme  prostudovat dostupné informace a nějaký den počkat než se vše pořádně vysvětlí.

Dříve zveřejněné informace školy:

Vláda rozhodla o prodloužení ošetřovného po celou dobu uzavření školy a nově i dětem mladším 13 let.
Potvrzení vydáváme osobně:

Pondělí -středa  7.00 -10.00

Žádost o ošetřovné za jednoho rodiče  se týká jen jednoho dítěte, i když jich máte více a musí být mladší 13 let.

žádost o ošetřovné

Doporučujeme si do školy zavolat 417 823 170, aby vám byla žádost připravena a zvonit na sekretariát, kde vás přes videotelefon i vidíme a můžeme s vámi mluvit.

Pokud bude chtít někdo odeslat žádost mailem s elektronickým podpisem nebo datovkou, napište mi na  reditelka@zslidicka.cz   a já vám žádost   odešlu.

Děkujeme za pochopení