Provozní informace od 16.11. do 1.12

Vážení rodiče, milí žáci

 

dne 16.11. jsme měli mít mít původně ředitelské volno. Vzhledem k současné situaci jsme ho zrušili, ale zároveň chceme vyhovět doporučení ministerstva zdravotnictví, které vyzývalo, kde to jde, aby se využil prodloužený víkend 14.11. – 17.11. k omezení kontaktů.  Proto jsme se rozhodli udělat kompromis mezi těmi, kteří mají možnost odjet na chatu a těmi, co budou doma a pondělí 16.11. bude probíhat online výuka ve zkrácené formě, nebude se brát nic nového, bude se jen opakovat, případně individuálně konzultovat, aby ti, co se výuky ten den nezúčastní,  o nic nepřišli.

17.11. se neučí je státní svátek.

Čekali jsme, jak to dopadne s nástupem dětí do školy a jsme rádi, že se 18.11. vrací do školy žáci 1. a 2.tříd., pro ně  vyvěsíme  samostatné informace.

Pro ty ostatní budou odpoledne 17.11. a pak během dopoledne 18.11. vyvěšeny materiály na období 18.11. – 1.12. Ještě se tato informace může změnit, protože v pátek 13.11. by měla být vládou představena pravidla postupného otevírání a může se stát, že třeba pro 9.ročník to bude na kratší dobu, proto se materiály na stránkách  neobjeví dříve než odpoledne 17.11.

Pro materiály si můžete od 19.11. chodit každý den, ale jen v době od 8.00 – 12.00 (pozor v době od 1130.- 11.45 budou žáci odcházet ze školy a do školní jídelny a proto se snažte v této době škole vyhýbat, stejně tak od 7.40 do 8.00 vzhledem k příchodu žáků do školy se vám nemůžeme věnovat. Ve středu 18.11. si pro materiály přijďte až po 9.h, aby se stačily zkompletovat.

Děkujeme za pochopení.

 

Informace ke školní jídelně – od 18.11. se opět otevírá školní jídelna a kdo se účastní distanční výuky (online výuka nebo vyzvedávání materiálů) může do školní jídelny chodit, ale pozor jen v době od 11.00 -11.30. Všichni žáci mají obědy odhlášené, pokud je budete chtít pro žáky využívat, musíte je opět objednat a zaplatit. www.strava.cz  417823040

Víme, že v současné době výdej obědů zasahuje do online výuky. Vzhledem k tomu, že vypadá nadějně návrat žáků po  23.11. do školy, nebudeme rozvrh měnit a pokud si budou chtít děti dojít na oběd, samozřejmě je omluvíme. Pokud by se pokračovalo v online výuce delší dobu, rozvrh bychom upravili.

 

Informace k poplatkům za školní družinu (3.-5.tř.) – kdo zaplatil školní družinu za měsíc říjen má nárok na vrácení poměrné části za uzavření družiny od 14.10. – zatím,  než se bude vědět, kdy se do školy nastoupí,  ponecháme tento rozdíl (87 Kč) na další měsíc, až děti ve družině budou.

 

Všem ještě jednou moc děkujeme za spolupráci.

 

Opatrujte se

 

Přejeme všem pevné zdraví a klidné dny.