Královna Bíliny

Která základní škola zvítězí v chodecké soutěži? Bude to ZŠ Aléská, ZŠ Lidická nebo ZŠ Za Chlumem?

Instrukce jsou následující:

V termínu 22. 4.- 22. 5. je vaším cílem dosáhnout tří turisticky zajímavých bodů v Bílině. U každého bodu je třeba pořídit foto (buď místa samého, ale potěší nás selfie z daného místa, která budou dokazovat, že jste daného checkpointu dosáhli). Za každé navštívené místo dostanete bod. Každý žák tak může pro svoji školu získat maximálně tři body. Nebo třeba jen jeden, záleží na vás. Každopádně škola s nejvyšším počtem bodů vítězí. Svoji školu mohou též podpořit i zaměstnanci školy a sbírat tak také body.

Checkpointy:

1) Pohádková postava v Pohádkovém lese

2) strom se Sámovou říší v Dějinách

3) workout na Kyselce u Kafáče

Svá fota posílejte rozhodčím, kterými  jsou vaši tělocvikáři na škole – Michal Junek, Jan Švach a Jiří Nechvátal.

Vaše fota tedy posílejte na:    michal.junek@zslidicka.cz

P.S. Vše samozřejmě s ohledem na vládní nařízení a v rámci bezpečného pohybu. I když se jedná o prestižní souboj, cílem je absolvovat co nejvíc zdravotních procházek a trochu se odpoutat od online učení.

Příjemnou zábavu!!!