Důležité informace z třídních schůzek

Vážení rodiče,

 

moc děkujeme za hojnou účast na našich třídních schůzkách v minulém týdnu.  Bylo to  pro nás  všechny velmi příjemné odpoledne.

Chtěla bych touto cestou připomenout některé informace, které na schůzkách zazněly a ještě některé přidat.

  1. Vzdělávací letní tábor
    Do čtvrtka 10.6. se měli ozvat zájemci o vzdělávací kemp u nás ve škole, který proběhne v týdnu od 16.8. do  20.8. Moc děkujeme za rychlou reakci.  Tábor  je určen pro 15-20 žáků a  vzhledem k velkému zájmu jsme upřednostnili děti z 1.st., které opravdu potřebují doučování, což  je hlavním cílem kempu.  Dětí je přihlášených více – budeme v následujících dnech předávat  oficiální přihlášky (tábor je dotován z projektu) a domluvíme se na pozicích náhradníků .

2. Škola v přírodě  – předávali jsme přihlášky – respektive zájem o účast dítěte ve škole v přírodě – předpokládáme výjezdy v období říjen/listopad a únor – duben.  Zájem je nutné vyjádřit do konce příštího týdne do 25.6..  Během prázdnin již domluvíme podle počtu přihlášených dětí  konkrétní zařízení a v září  obdržíte již oficiální informace  a budeme potřebovat zálohu na výjezd (celkový doplatek ze strany rodičů na šestidenní výjezd by měl být 1200 Kč ( díky dotaci z projektu a příspěvku města)

3.  Zájem o podporu z nadace Women for women – obědy pro děti zdarma
Do 28.6. prosím všechny  rodiče, kteří mají zájem o podporu v oblasti obědů zdarma pro děti, aby se za mnou zastavili ve škole a vyplnili se mnou jednoduchou žádost.
Tato podpora je zaměřena na samoživitele, rodiny  ve finanční nouzi,  v insolvenci a další .  Vyřízení není tak rychlé, proto potřebuji do 28.6. znát přehled konkrétních dětí, aby mohly od 1.září zahájit stravování.

4. Přihlášky do školní družiny – prosíme zájemce o školní družinu v příštím školním roce, aby nám nezapomněli vyplnit přihlášku. Potřebujeme vědět naplněnost jednotlivých oddělení – budeme upřednostňovat děti z 1.-2.tříd, ale pokud se nepřihlásí, není problém, aby družinu navštěvovaly i děti ze 3.-5.třídy.

5. Online hlasování pro náš školní  sportovní klub  – Hýbeme se hezky česky  – potřebujeme Vaše hlasy – hlasuje se každý den – každý den nám můžete přidat hlas.   Hýbeme se hezky česky – přímý odkaz    (ŠSK při ZŠ Bílina, Lidická)      Děkujeme  všem za podporu.

6.  Vrácení zapůjčených notebooků a tabletů. Stále nám ještě nebyly ze strany  některých rodičů navrácena zapůjčená zařízení na online výuku. Prosíme o urychlené vrácení.!!

 

Děkujeme všem za spolupráci

 

Přejeme krásné slunečné dny