Podpořte náš školní sportovní klub v hlasování Hýbeme se hezky česky

Vážení rodiče, milí žáci

 

I v letošním roce jsme se zapojili do soutěže Hýbeme se hezky česky, kterou vyhlašuje PENNY ve spolupráci s AŠSK.  Přihlášené týmy soutěží ve 154 mikroregionech stanovených polohou  prodejen PENNY. Ve fázi online hlasování můžete podpořit svého favorita zasláním hlasu a také extra hlasu navíc díky sdílení záznamu svého pohybu. Dva týmy s nejvyšším počtem hlasů v rámci každého mikroregionu postoupí do finále, ve kterém bude hlasování probíhat v prodejnách PENNY. Třetího postupujícího do finálního kola zvolí komise složená ze zaměstnanců PENNY.

Prosíme o naši podporu formou online hlasování (můžete každý den) do 29.6.2022 na níže uvedeném odkazu:

odkaz na hlasování: zde

 

Díky Vaší podpoře jsme v loňském ročníku soutěže  vyhráli  15 000 Kč, za které jsme nakoupili školní brusle  pro bruslení našich tříd na zimním stadionu. Ještě by byly potřeba další, aby byly k dispozici různé velikosti.

 

Moc Vám předem za naše žáky děkujeme.

  • Rubriky
  • Archivy