VV soutěž

Uplynulý týden  proběhla na naší škole výstava výtvarných prací žáků ZŠ Dubí 2 v rámci společného projektu Ahoj Dubí, ahoj Bílino. Svá dílka s tématikou Dubí, ale nejen touto, představili žáci I. a II.stupně. Naši žáci měli možnost rozhodovat , které práce se jim líbí nejvíce a ty také po velikonocích odměníme přímo v ZŠ Dubí 2.

Ve stejnou dobu probíhá výstava prací našich žáků v ZŠ Dubí 2 a jejichžáci rozhodují o nejlepších dílkách z naší školy. Celá akce probíhá v rámci dlouhodobého projektu Ahoj Dubí, ahoj Bílino, který započal v únoru představením zájmových kroužků uměleckého zaměření v obou školách, pokračuje výtvarnou soutěží a dále na ni naváží zábavně vědomostní soutěže na obou školách v závěru května.
Těšíme se na setkání a společné zážitky.