Superstar

ZŠ Lidická našla svou Superstar.

Již od února na naší škole probíhala soutěž pěveckých talentů s názvem ZŠ Lidická hledá svou Superstar.

Do soutěže se přihlásilo více než 50 soutěžících, ze kterých jsme na základě konkurzů vybrali 13 semifinalistů. Porota ve složení : Mgr. Monika Kuncová, Mgr.Petra Skuthanová, p.Eliška Šimková a Mgr. Marie Sechovcová, postupně vylučovala v semifinálových kolech dvojice soutěžících až zbyla finalová šestka. O té již rozhodovali  svým hlasováním diváci.

Ve středu 23.6. proběhlo poslední superfinálové kolo v němž diváci rozhodli o Superstar mezi Adélou Polomíkovou a Nikolu Surovkovou . Výkony obou dívek byly velmi pěkné a musíme ocenit odvahu s jakou čelily kritice více než 300 diváků a nepříliš dobrému  technickému zázemí.

Na základě hlasování se naší 1. pěveckou hvězdou stala Adéla Polomíková.

Blahopřejeme jí.

Všem finalistkám a zejména další skvělé superfinalistce Nikole Surovkové děkujeme za skvělá vystoupení, která nás nejen bavila, ale také učila společenskému chování a lásce k hudbě a různým hudebním žánrům. Děkujeme také za skvělé vystoupení v rámci prezentace divadelních, pěveckých a tanečních kroužků dne 24.6.2010.

divaci1
diváci

finalistky

finalistky2
finalistky Superstar

  • Rubriky
  • Archivy