Jazykový kurz angličtiny Talk Talk

Na ZŠ Lidická proběhl  jazykový kurz pro žáky

V době od 9.2. do 13.2 2015  uspořádala ZŠ Lidická pro své žáky intenzivní jazykový kurz ve spolupráci s agenturou Talk Talk, která se specializuje na  konverzační kurzy s rodilými mluvčími na  základních a středních školách.  Na tento kurz se přihlásilo celkem 28 žáků ze 4. -9.ročníku , kteří byli podle své jazykové úrovně rozděleni do dvou skupin. S blížícím se termínem kurzu vzrůstala nervozita dětí , jací budou  jejich lektoři a hlavně, zda jim budou rozumět. Obě mladé americké lektorky splnily jejich očekávání a již po první hodině bylo jasné, že si padly nejen do oka, ale hlavně do povídání. Již od počátku byli všichni nadšení z neustálých konverzačních aktivit a her, které žáky výrazně posunuly v jejich schopnostech domluvit se a toto nadšení jim vydrželo až do konce. Trochu nás v týdnu potrápila chřipka, která nedovolila všem účastníkům kurz dokončit, ale všichni s ní statečně bojovali a nechtěli se o zábavné konverzační hodiny připravit.  Jen neradi se v pátek loučili se svými americkými učitelkami, které jim předaly certifikáty o úspěšném absolvování kurzu. Komunikační dovednosti budou moci využít nejen v hodinách angličtiny, ale také na jazykově poznávacím zájezdu do Londýna, který škola v květnu organizuje. Jsem velmi ráda, že se týden povedl a všichni účastníci z řad žáků, ale i lektorů jej hodnotili v superlativech. Obě lektorky oceňovaly úroveň našich žáků, jejich zájem o angličtinu a vzdělávání, ale také jejich chování a vystupování.  Chtěla bych tímto poděkovat všem zúčastněným za ve všech směrech zajímavý a hlavně obohacující týden.

  • Rubriky
  • Archivy