Jazykově poznávací zájezd do Londýna 2015

Žáci ZŠ Lidická na jazykově poznávacím zájezdu v Londýně

V polovině května realizovala ZŠ Lidická jazykově poznávací zájezd do Velké Británie pro své žáky, rodiče a další zájemce. Po třech letech si tak zopakovala cestu do Londýna a Oxfordu, opět v počtu 56 osob.  První den pobytu  nám anglické počasí ukázalo, že dokáže být velmi nevlídné, protože jsme zažili celodenní nepřetržitý déšť, ale ani ten nás neodradil od poznávání nejzajímavějších koutů Londýna jako je Westminster, Buckinghamský palác nebo Trafalgarské náměstí.  Zbývající dny  nám bylo vše vynahrazeno krásným slunečným počasím,  a tak jsme si dosyta užili procházek po Oxfordu a jeho  studentských kolejích  a poslední den opět po Londýně v oblasti kolem Toweru a Greenwiche. Ačkoliv byl náš zájezd náročný i po fyzické stránce, protože jsme hodně chodili a málo odpočívali, všichni zájezd bez problémů  zvládli.  Velkou radost jsme měli z jazykových dovedností žáků, kteří byli schopni bez problémů komunikovat v běžných situacích v hotelu, restauraci, v obchodech i na trajektu. Jsem moc ráda, že se zájezd všem líbil a chtěla bych touto cestou poděkovat všem žákům za vzorné chování a reprezentaci školy. Už nyní se těšíme na další poznávací zájezd, tentokrát do Itálie. Do Londýna se určitě také  zase vrátíme.

  • Rubriky
  • Archivy