Školní akademie 2015

Akademie ZŠ Lidická rozesmála i rozplakala

Závěr školního roku na naší škole vyvrcholil slavnostní akademií v Městském divadle v Bílině. V dvouhodinovém programu se vystřídaly všechny třídy s velmi pestrými  a nápaditými vystoupeními,   která  si připravovaly se svými vyučujícími.  Střídala se nejen taneční vystoupení, ale také pěvecká a dramatizace pohádek.

Akademie vzbudila mimořádný ohlas nejen mezi žáky, ale také mezi rodičovskou veřejností.  Vzhledem k velkému počtu vystupujících žáků ,  nebylo možné uspokojit všechny zájemce o vstupenky , za což se všem, kteří se do divadla nedostali, moc omlouváme.

Všechna vystoupení byla moc krásná a těžko se mezi nimi vybírá to nejlepší a nejpřitažlivější, ale jak již se stalo na naší škole tradicí, nejkrásnější tečkou celého programu bývá vystoupení deváťáků, kteří  se  loučí se školní docházkou. Nejinak tomu bylo i letos, kdy žáci 9. A nejprve navodili pocit  prázdnin  svižným Funky tancem a pak rozesmáli až k pláči celé divadlo svým úžasným baletním představením pod názvem „Rockyho baletky“. Při dopolední generálce jsme si pak všichni společně s nimi poplakali při jejich emotivním rozloučení s třídní učitelkou i dalšími vyučujícími.

Chtěla bych  tímto poděkovat všem účinkujícím  za nádherný výkon ,  všem vyučujícím, kteří je připravovali,  za jejich skvělou práci a rodičům za příjemnou atmosféru, kterou nám svou přítomností vytvořili.   Všem  přeji krásné léto a odpočinkové  prázdniny.

  • Rubriky
  • Archivy