Školní akademie 2016

Akademie žáků ZŠ Lidická se líbila.

Závěr minulého týdne byl ve znamení školní akademie žáků ZŠ Lidická, která se konala v prostorách Městského divadla v Bílině. Dopolední  vystoupení bylo určeno žákům a již  tradičně se při něm loučila  třída  9.A se svými vyučujícími a třídní učitelkou  a  také třída  5.B  si připravila emotivní rozloučení se svou  třídní učitelkou.  Odpolední  akademie  již  pak proběhla   pro rodiče a přátele školy. Jako vždy jsme se potýkali s mimořádným zájmem o vstupenky a děkujeme rodičům i bývalým žákům  za pochopení, že nebylo možné všechny zájemce uspokojit.
Jednotlivé  třídy se na akademii  představily v krátkých,  většinou tanečních,  vystoupeních, ale všechna byla něčím zajímavá a výjimečná. Pěveckým vystoupením se kromě  pěveckého sboru Hvězdičky blýskly také  například děti z 1.A ,  žáci 5.B  skvělým  stínovým představením a z těch tanečních vystoupení nelze opomenout  vystoupení 9.A Black and white ,  Bagdance a nebo Thriller třídy 5.A. Mohli bychom jmenovat další třídy, protože opravdu všechna představení byla krásná a zaslouží si  uznání.
Jsme moc rádi, že se akademie všem zúčastněným a divákům líbila.

Chtěla bych  tímto poděkovat všem účinkujícím  za nádherný výkon ,  všem vyučujícím, kteří je připravovali,  za jejich skvělou práci a rodičům za příjemnou atmosféru, kterou nám svou přítomností vytvořili.   Všem  přeji krásné léto a odpočinkové  prázdniny.

     

  • Rubriky
  • Archivy