Úspěch ZŠ Lidická v krajských kolech soutěží

Mimořádný úspěch naší školy. Celkem 5x budeme reprezentovat Ústecký kraj ( z celkem 6 možných soutěží a kategorií)

ZŠ Lidická vyhrála v kategorii I. – žáci I.st. ZŠ a v kategorii II. – 2.st. ZŠ krajské kolo soutěže  Finanční gramotnost a bude reprezentovat v úterý 25.4. 2017 Ústecký kraj v celostátním finále. Vyhráli jsme v I. kategorii žáci I.st.  krajské kolo soutěže  Sapere – vědět jak žít  – ve středu 26.4. reprezentujeme Ústecký kraj v celostátním finále , žáci II.kategorie obsadili krásné 2.místo v krajském kole, A v soutěži  Tuta Via Vitae jsme rovněž v obou kategoriích vyhráli  krajská kola a opět pojedeme – 27.4. do Prahy na celostátní finále. . Jedná se o soutěže jejichž  vyhlašovatelem  je  Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR v kategorii A
a organizátorem : FINANČNÍ GRAMOTNOST, o.p.s. a Asociace finanční a občanské gramotnosti, z.s.

ZŠ Lidická opakovaně dosáhla mimořádného úspěchu – i v  loňském roce se nám podařilo se všemi týmy z I.st. se probojovat do celostátního finále, kde jsme obsadili vždy zhruba 6.místo v České republice.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a blahopřejeme.

 

  • Rubriky
  • Archivy