Vánoční dílna školní družiny

Vánoční tvoření s rodiči na ZŠ Lidická

 

19.12.2018 proběhla ve školní družině při  ZŠ Lidická vánoční dílna , v níž děti společně s rodiči vyráběly svého vánočního skřítka Nezbedu. Do akce se zapojilo  třicet rodičů a prarodičů, kteří pomáhali svým dětem vytvořit  nejhezčího skřítka, kterého si pak odnesli domů. Ostatním dětem ze školní družiny, jejichž rodiče se nemohli zúčastnit, pomohly s výrobou paní učitelky, asistentky a vychovatelky.  Během  odpolední družiny tak vzniklo padesát úžasných  skřítků.
Pro všechny účastníky dílny   bylo připravené vánoční občerstvení a atmosféru dokreslovaly koledy a vánoční stromeček.

Všem se skřítkové moc povedly  a máme velkou radost, že se dílna velkým i malým účastníkům líbila.

Chtěla bych touto cestou poděkovat vychovatelkám školní družiny za skvělý nápad  a všem zapojeným učitelkám, asistentkám a  rodičům za úžasnou atmosféru, kterou dětem i nám všem vytvořili.

Těšíme se na další společné tvoření.

 Další fotky najdete na odkazu níže 

https://www.zonerama.com/ZSLidicka/Album/4943189

                                                               

  • Rubriky
  • Archivy