Postup našich malých atletů na finále do Ostravy

Blahopřejeme tímto účastníkům krajského kola Čokoládové tretry, které se konalo 25.4. v Jablonci nad Nisou. Naše výprava 14 žáků byla velmi úspěšná. Sedm žáků postoupilo do finále v Ostravě, které se bude konat 20.června. Obsadili jsme 1. a 3.místo v běhu chlapců na 100 m, 200 m a 1. a 2.místo v běhu chlapců na 300 m a 2.místo v hodu raketkou chlapci, v běhu dívek na 200 m máme krásné 2.místo.Pokud by se vyhodnocovaly týmové výsledky, byli bychom rozhodně nejúspěšnější. Moc blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Naše výprava úspěšných malých atletů společně se 4 žáky ze ZŠ Za Chlumem vyrazí do Ostravy 19.6. Kromě vlastních závodů se také podívají na atletický mítink Zlatá tretra, prohlídnou si zajímavá místa Ostravy a v pátek 21.6. se vrátí zpět.
Doprava , ubytování v penzionu  a strava účastníků bude hrazena ze sponzorského daru Severočeské doly, a.s. Moc děkujeme za jejich podporu.
Pedagogický doprovod: Mgr. Junek, Mgr. Petra Vránová

 

Výsledky z oblastního kola jsou zde k nahlédnutí:https://online.atletika.cz/vysledky/40022

Fotky z oblastního kola  :http://www.cokoladovatretra.cz/index.php?mact=Gallery,m6e73e,default,1&m6e73edir=ct2019%2F2019jablonec%2F&m6e73ereturnid=85&page=85

  • Rubriky
  • Archivy