Vyhráli jsme 1.místo v Hejtmanově poháru

Hejtmanův pohár je soutěž, ve které spolu zápolí jednotlivé školy a jejich žáci ve zdolávání  tzv.opičí dráhy Zapojit se mohou všechny základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií (prima, sekunda, tercie, kvarta) z každého kraje České republiky. Soutěží se ve 14 krajích, o 14 nejlepších krajských škol a 14 pohárů hejtmana. Cílem soutěže je u dětí a mládeže podpořit zdravý životní styl a pozitivní vztah k pohybovým aktivitám.

Naše škola v rámci Ústeckého kraje obsadila 1.místo, za které obdrží v září Hejtmanův pohár.

Děkuji všem žákům školy za účast v soutěži, všem zapojeným pedagogům za plnění jednotlivých úkolů a p.učitelce Janě Libovické a p.učiteli Michalu Junkovi nejen za organizační zajištění, ale také za zpracování všech úkolů.

Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy a města.
HEJTMANŮV_POHÁR_2018_2019_oficiální_pořadí_škol

 

  • Rubriky
  • Archivy