Duhové vánoce na ZŠ Lidická

Závěr roku se na naší škole nesl v duchu blížících se Vánoc. Nejprve 10.12. školní družina připravila pro děti a rodiče vánoční dílnu, v níž se takřka 50 rodičů odpoledne sešlo a společně se svými dětmi vyráběli podle předlohy Andílky. Všem se jejich dílko podařilo a vznikly krásné dekorace.

Máme  naprosto úžasné tvořivé rodiče i prarodiče, kteří jsou schopni děti i školu podpořit v různých činnostech.

To se projevilo i 19.12. kdy naši nejmladší žáčci a pěvecký sbor připravili vánoční besídku, na kterou přišlo nespočet rodičů, kteří se ani do naší tělocvičny nevešli. Na vystoupení pak navázaly vánoční trhy, kde se žáci jednotlivých tříd pochlubili svými výrobky. Návštěvníci měli z čeho vybírat a v dobrovolné sbírce podpořili zájmové činnosti tříd.

Byly to velmi krásné akce a moc si vážíme toho, že i v hektických předvánočních dnech se sešlo tolik rodičů a podpořilo nás. Velmi si toho vážíme a děkujeme vám všem.

Velké poděkování patří učitelkám za úžasné nápady a samozřejmě dětem za jejich realizaci.

Přejeme tímto všem příjemné prožití svátků vánočních a hodně zdraví, štěstí a pohody v roce 2020.

  • Rubriky
  • Archivy