Úspěch žáků 9.A v soutěži České spořitelny

Desítka žáků 9.A se pod vedením paní učitelky Ing. Kabourkové zapojila do projektu Abeceda peněz České spořitelny, která kromě aktivit pro žáky 4.ročníku, které jsme se v závěru roku 2019 také úspěšně zúčastnili, připravila pro  žáky 8.-9. tříd soutěž Tajuplná cesta.

V minulých dnech proběhlo vyhodnocení a zájezd do Londýna vyhrála naše skupina s názvem Ajťáci a v jednotlivcích 1.cenu I phone  vyhrál rovněž náš žák z 9.A. Velké překvapení to bylo i pro organizátory soutěže, když zjistili, že jsme vyhráli obě hlavní ceny a zjistili, co vše  v oblasti finanční gramotnosti děláme.

Máme velkou radost a skupince Ajťáků letecký výlet do Londýna, který se uskuteční ve 2.polovině května,  moc přejeme.

Ve středu 5.2. proběhlo   na pobočce České spořitelny v Bílině  slavnostní předání cen a organizátoři se žáky probírali jejich dojmy a postřehy ze hry.

Ještě jednou všem zapojeným žákům a paní učitelce  Ing. Kabourkové  blahopřejeme k úžasnému  úspěchu a děkujeme za skvělou reprezentaci školy a města Bíliny.

Organizátorům soutěže- České spořitelně děkujeme za velmi zdařilou soutěžní hru, která žáky velmi bavila a hlavně nenásilným způsobem napomáhá k rozvoji finanční gramotnosti.

 

  • Rubriky
  • Archivy