Organizace výuky pro žáky 3.-9.ročníku od 4.1.-22.1.2021

Vážení rodiče, milí žáci

vzhledem k tomu, že školy jsou z nařízení MŠMT od 4.1. do 10.1. v 5.stupni PES, do školy nastupují jen žáci 1. a 2.ročníku, ostatní třídy se budou učit online.

Všem třídám do elektronické žákovské knížky vložíme online rozvrh na příští týden.  Začátek online  výuky je již od 8.00, aby žáci mohli využívat školní jídelnu. Ta je pro žáky na distanční výuce otevřena jen v době od 11.00-11.30. Je nutné si obědy přihlásit – aplikace www.strava.cz  nebo telefonicky  417823040.  Jídlo je možné si vyzvednout jen do jídlonosiče  11.00. -11.30  , není možné jíst v jídelně z nařízení MŠMT

 

Opravené informace ke školní jídelně:

Strávníci platící bezhotovostně (inkasa, trvalé platby):
– jsou automaticky přihlášeni (pouze 1. a 2. ročník ZŠ)
– sami si hlídají odhlašování obědů na dobu co nebudou ve škole a nechtějí se stravovat

Strávníci platící hotově:
– pokud se chtějí stravovat, musí si obědy přihlásit sami

Strávníci na distanční výuce:
– všichni jsou odhlášeni
– mají nárok na dotovaný oběd, který si sami přihlásí
– vyzvednutí do jídlonosiče v době od 11.00. – 11.30 hodin
– konzumace v jídelně není možná – nařízení MŠMT

 

 

Pro žáky, kteří se nemůžou online výuky účastnit bude možné si pod červeným vykřičníkem od neděle 3.1.2020 (po 14 hodině) stáhnout materiály, nebo si je můžete vyzvednout ve škole vždy v době od 8.00-12.00.

 

Připomínáme, že online výuka nebo vypracovávání materiálů = distanční výuka je od září povinná, v případě nepřítomnosti žáka na online výuce musí být  vždy řádně omluven a úkoly na online výuce nebo  zpracované materiály jsou součástí hodnocení.

 

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

 

Všem přejeme pevné zdraví, klidné dny a úspěšné vykročení do nového roku 2021.

 

Opatrujte se

 

 

 

 

  • Rubriky
  • Archivy