Informace k provozu školy od 1.3.2021 – 21.3.2021

Vážení rodiče, milí žáci

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost:
dětí v mateřské škole,  dětí v přípravné třídě a  žáků 1. a 2. ročníků základní školy.

Proto od pondělí  1.března  třídy 1. a 2.ročníku přechází rovněž na distanční výuku. Od 8.00 se mohou každý den připojovat na online výuku se svou paní učitelkou a asistentkou  (tak jak to probíhalo již v říjnu). Pokud někdo ztratil heslo,  napište mi na email: reditelka@zslidicka.cz nebo do elektronické žákovské knížky a já Vám nové heslo vytvořím. Pokud někdo má doma internet a chybí mu jen zařízení na kterém by se mohl žák připojovat, ozvěte se mi rovněž přes e-mail nebo elektronickou žákovskou knížku a pokusím se ještě něco z našich zbylých zařízení dát dohromady.

Kdo se nemůže připojovat, budeme  v neděli 28.2. vyvěšovat na našich webových stránkách materiály na období od 1.3. do 19.3.
Pozor v době od 8.3. do 12.3. mají žáci jarní prázdniny a proto nebude probíhat online výuka a na toto období nemají  děti ani zadané materiály (proto je termín až do 19.3.).  Materiály je také možné si vyzvednout ve škole.

Materiály bude možné vzhledem ke zpřísnění opatření si ve škole vyzvednout jen :

pondělí -úterý –  středa    od 7.30 do 12.30.

V jiných termínech materiály vydávat nebudeme. Pro Vaši bezpečnost a urychlení procesu vydávání materiálů (kopírujeme je)  doporučujeme do školy zavolat  417823170 nebo napsat reditelka@zslidicka.cz a materiály budete mít připravené k předání.  Pokud je někdo v karanténě nebo nemocný , napište nebo zavolejte a materiály Vám pošleme poštou.

Pozor od 8.3. do 12.3. je škola zcela uzavřená (jarní prázdniny)  a v tomto týdnu materiály vůbec nevydáváme ani neodesíláme.

Děkujeme za pochopení.

 

Školní jídelna je od 1.3. uzavřena.

 

Školní družina je také uzavřena. Poplatek za školní družinu pokud jste již na březen uhradili, bude převeden na další měsíc. Pokud se děti od 22.3. vrátí do školy,  bude poplatek za březen snížen  jen za dny přítomnosti ve škole (50 Kč)

 

Ošetřovné:  Podle nových pravidel již škola nevyplňuje žádné potvrzení. Informace dohledáte na tomto odkazu: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

 

Pro  rodiče pracující v krizové infrastruktuře – zaměstnanci poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, v sociálních službách a další  by měla být  opět zajištěna péče o děti   ve věku od 2-10 let v ZŠ Bílina, Za Chlumem,  nezáleží, kterou školu dítě  v Bílině navštěvuje.

 

Všem přejeme pevné zdraví a klidné dny.

 

Opatrujte se.

 

 

  • Rubriky
  • Archivy