Bruslení tříd

 

Ledově ostří, aneb radovánky na ledové ploše pro žáky ZŠ Lidická

 

V průběhu listopadu a prosince postupně vyrážely naše třídy  na zimní stadion v Bílině, aby  si náležitě užily ledovou plochu, která  hodinu vždy patřila  jen jim v rámci projektu Bruslení pro školy a školky, který zajišťuje  bílinský hokejový klub.

S odhodláním a dobrou náladou jsme si  vždy obuli brusle a vstoupili  na led. Pro některé z dětí  to bylo první setkání, a tak první „krůčky“  nebyly až tak jednoduché a neobešly se bez pádů, nicméně za pomoci a podpory spolužáků  u starších tříd  a trenérů hokejového klubu  u mladších tříd,  to nakonec zvládli všichni a zaslouží si jedničku.

Moc se těšíme na pokračování  projektu  i v lednu roku 2022.

Děkujeme touto cestou bílinskému hokejovému klubu za vstřícnost a pomoc se zajištěním  jiných  pohybových aktivit, které můžeme žákům v rámci hodin tělesné výchovy nabídnout.

 

Mgr. Veronika Köhler ZŠ Lidická

 

 

 

  • Rubriky
  • Archivy