Vánoční tvoření na ZŠ Lidická

 

 

Vánoční dílny a besídka na ZŠ Lidická

 

Tak nám po roce opět nastal předvánoční čas, a proto i my na ZŠ Lidická  jsme se začali pomalu připravovat na nejkrásnější období v roce. V rámci výtvarné výchovy a praktických činností  jsme se rozhodli pro práci s různými materiály – svíčkami, papírem, chvojím nebo s keramickou hmotou, abychom  se pustili do výroby andělů, vánočních stromečků ,  svícnů a dalších výrobků, které jsme si připravili pro naše rodiče a prarodiče.

Během hodin  jsme si vzájemně pomáhali a patřičně jsme si užívali uvolněné atmosféry, která k tomuto období patří. Některé práce se nám opravdu povedly, a tak určitě potěší  naše nejbližší. Součástí vánoční dílny byla i výzdoba třídy a zdobení vánočního stromečku.

Bohužel jsme nemohli v letošním roce připravit naše vánoční trhy  ani vánoční dílnu se školní družinou. Epidemiologická situace neumožnila ani pořádání naší tradiční vánoční besídky nebo vánočního sportovního turnaje. Pro rodiče si žáci 1.-4.ročníku připravili besídku  v online verzi. Vše jsme natočili a umístili na náš školní youtube kanál, aby se  rodiče dětí  mohli alespoň takto potěšit jejich  opravdu krásnými výkony.

Věříme, že i  přes všechny překážky se nám podařilo  pro nás všechny vytvořit  kouzlo vánoc a těšíme se, že se v příštím roce snad vše v dobré obrátí a budeme se moci společně s Vámi všech aktivit účastnit.

 

 

  • Rubriky
  • Archivy