Naše škola se zapojila do Světového týdne finančního vzdělávání GMW

ZŠ Lidická se připojila  k celosvětové události GMW (Global Money Week)  a v rámci této akce  se rozhodla  uspořádat vzdělávací workshopy pro žáky 1.-6. tříd, které  vedli  žáci 9.ročníku a besedy s lektorkou EFPA pro žáky 7. a 9.ročníku.  Cílem  aktivit GMW  je napříč generacemi kultivovat povědomí o penězích, jejich získávání a efektivním hospodaření s nimi.
Tématem, které se prolínalo všemi aktivitami bylo právě   správné hospodaření, finanční plánování a investice do budoucnosti  a souviselo s mottem GMW pro rok 2022 : Buduj svou budoucnost, nakládej s penězi chytře. Besedy pro žáky proběhly v úterý 22.3. a vzdělávací workshopy připravené týmy deváťáků pak ve čtvrtek 24.3.2022.

Děkujeme všem zapojeným žákům za aktivní účast.

 

  • Rubriky
  • Archivy