Družinové přespání

V pátek se po delší odmlce uskutečnilo družinové přespání. Už ráno děti přicházely s batohy, spacáky a karimatkami a celý den se nemohly dočkat dobrodružství. Po krátkém ubytování v tělocvičně se vydali hledat poklad. Cesta byla strastiplná. Fáborky nás vedly cestou necestou plnou různých úkolů a překážek, ale námaha se vyplatila a poklad byl objeven. Všechny děti se o obsah rozdělily. K večeru jsme si na školní zahradě rozdělali oheň a upekli buřty.

A byl čas na pohádku. Děti se krásně usadily ve třídě a sledovaly Harryho Pottera a vůbec netušily, že je čeká ještě stezka odvahy. Naše budova školy se po setmění proměnila ve svět strašidelných bytostí. Odvaha a odhodlání dětem rozhodně nechyběla a tak si ještě ve spacácích  nadšeně povídaly, co všechno dnes zažily. Ráno jsme společně posnídali dobroty, které nám připravily maminky a po úklidu se rozešli domů. Všichni jsme si odnesli spoustu zážitků ze společně stráveného času ve školní družině a už teď se těšíme na další přespání.

                                                                                                                                                                                             Vychovatelky a asistenti ZŠ Lidické

 

  • Rubriky
  • Archivy