Hallowenské odpoledne se školní družinou

1. 11. 2022 po setmění, se park před školou proměnil v halloweenský rej masek. Čarodějnice, kostlivci, upíři a duchové s nadšením plnili úkoly, a to, ne vždy jednoduché. V pavoučí síti lovili pavouky, překonávali vlastní strach, sáhnutím do sklenic s neznámým obsahem, koštětem obletěli park, sklidili dýně, srovnali svíčky podle velikosti, složili tajenku z koster zvířat a nakrmili ducha. Pro mnohé to byla zkouška odvahy, hbitosti a logického myšlení. Za splnění všech úkolů si zasloužili odměnu.

U vchodu do školy to vonělo kávou a čajem a bylo připraveno stylové pohoštění. Všichni měli možnost ochutnat všelijaké dobroty, které připravily vychovatelky a některé maminky.

Masky byly moc povedené a vybrat ty nejhezčí byl opravdu těžký úkol. Některé, ale přece jen, zasloužily speciální odměnu.

Na závěr nás čekal všemi očekávaný lampionový průvod. Cesta byla tajemná a občas nás vystrašilo i nějaké to strašidlo ukryté ve tmě. Ale všichni v pořádku a ve zdraví došli do cíle.

Poděkování za spolupráci patří žákům 2. stupně, kteří pomáhali s celou akcí, dále Městské policii a asistentům prevence kriminality za doprovod na lampionovém průvodu a speciální poděkování panu Alexovi Kykalovi za sponzorský dar.

 

Mé poděkování patří všem vychovatelkám školní družiny, asistentům  a  asistentkám  za skvěle připravenou akci.

  • Rubriky
  • Archivy