projekt Halloween pro 2.-4.ročník

Halloween třídy 9.B na ZŠ Lidická

31.10 2022 si třída 9.B připravila pro 1. stupeň bohatý halloweenský den. Kluci ve strašidelných maskách a kostýmech, čekající na chodbě na stezce odvahy, měli za úkol vystrašit děti po cestě do třídy a naladit je tím na strašidelnou atmosféru. Žáci si také pro děti připravili krátkou přednášku o tom, jak Halloween vznikl, a jak, a kde se slaví. Děti, které nebyly namalované nebo neměly kostým, si mohly nechat na obličej namalovat jakoukoliv strašidelnou masku. Při návratu zpátky do své třídy bylo na stole u dveří připraveno „děsivé občerstvení“, které žáci 9.B přinesli z domova, zároveň děti dostaly jako dárek papírové netopýří masky. Cílem akce bylo udělat dětem hezký Halloween a zpříjemnit jim školní den.

(Anna Ponížilová, 9.B)

Projekt se všem líbil a žákům 9.B moc děkujeme za organizaci. Těšíme se na příští nápady.

  • Rubriky
  • Archivy