Vánoční besídka 1.stupně

Dne 15.12.2022 proběhla v rámci akce Duhové Vánoce na Lidické  vánoční besídka žáků 1.st., do které se zapojily všechny třídy 1.-5.ročníku. Ani zvýšená nemocnost žáků a pedagogů neovlivnila kvalitu vystoupení. Všechna byla krásná a povedená. Máme moc šikovné žáčky i paní učitelky, které s dětmi program připravily.

V dopoledních hodinách proběhla generálka, která se natáčela. Vánoční besídka žáků 1.st.

V odpoledních hodinách proběhlo vystoupení pro rodiče, kteří zaplnili celou tělocvičnu a chyběla nám spousta míst k sezení. Rodiče museli stát a mnozí se dovnitř ani nedostali. Moc se za to omlouváme, nečekali jsme takový nápor a děkujeme všem za pochopení a za  to, že to s námi takto  zvládli.

Všem rodičům a prarodičům děkujeme za naši podporu. Moc si toho vážíme.

Přejeme všem krásné prožití svátků vánočních a hodně zdraví, štěstí a pohody v roce 2023.

 

  • Rubriky
  • Archivy