Projektový den Veselé zoubky v 1.A a 1.B

Pátek 3.3. byl v 1.třídách ve znamení projektu Veselé zoubky, do kterého se ve spolupráci s DM drogerií zapojujeme pravidelně.

Učitelky v rámci připravených materiálů  seznámily děti  s problémem zubního kazu, který i ve 3. tisíciletí zůstává stále nejrozšířenější infekční chorobou. Společně pak zhlédli zábavně-edukační film „Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek“ . Paní učitelky pak s dětmi probraly téma správné péče o zuby, jak se mají správně čistit (techniky čištění) a důležitost pravidelné preventivní prohlídky u zubního lékaře. Děti si  pak vyplnily pracovní list a zapojily se do vyhlášené  výtvarné soutěže.  I v dalších hodinách dne se pak  všichni věnovali  tématice správné péče o zoubky.