Exkurze žáků 8. a 9.ročníku Edu.Lab

Ve středu 19.4. navštívili žáci 8.a 9.ročníku  speciální edukativní akci v pojízdné laboratoři EDU.Lab, kterou do Teplic přivezla  společnost Škoda Auto.

Mobilní laboratoř Škoda EDU.Lab vznikla jako unikátní projekt společnosti Škoda Auto pro podporu technického vzdělávání mezi žáky základních a středních škol. Cílem projektu je ukázat žákům moderní technologie a nadchnout je pro studium techniky na středních a vysokých školách. Díky představeným technologiím v EDU.Labu mohli  žáci nahlédnout do zázemí jedné z největších automobilek ve střední Evropě.

Na místě si naši žáci vyzkoušeli různé technologie např. 3D tisk, virtuální realita a jiné.

Věříme, že je mobilní laboratoř oslovila a přinesla nové poznatky a pro některé námět na budoucí profesní orientaci.

Exkurze  byla podpořena z projektu Duhová škola v NPO.

  • Rubriky
  • Archivy