Jazykový kurz s rodilými mluvčími

Od 15.5.-19.5.2023    uspořádala ZŠ Lidická pro své žáky týdenní  intenzivní jazykový  kurz  ve spolupráci s agenturou English Focus, která se specializuje na  konverzační kurzy s rodilými mluvčími na  základních a středních školách a se kterou již dlouhodobě spolupracujeme.

Celkem kurzy   prošlo 68 žáků, z nichž žáci I.st. absolvovali kurzy v rozsahu 10 nebo 15 hodin a žáci 2.st. pak  v rozsahu 30 hodin. Kurzy vedli lektoři  Sylvia a Jacob  z USA.  Žáci se formou konverzačních aktivit a her  výrazně posunuli  ve svých  schopnostech   porozumět a domluvit se  a oba lektoři je velmi chválili.

V závěru kurzu všichni obdrželi certifikáty o absolvování.

Věříme, že komunikační dovednosti budou moci žáci využít nejen v hodinách angličtiny, ale zejména v praktickém životě.

Jsme  velmi rádi, že se jazykový týden  povedl   a všichni účastníci z řad žáků, ale i lektoři jej hodnotili velmi pozitivně.

Těšíme se na další konverzační kurzy v příštím roce.

 

  • Rubriky
  • Archivy