Den otevřených dveří 2.září na Lidické

2.září 2023 uplynulo 100 let od otevření  naší školy a my jsme si tento den připomenuli akcí Den otevřených dveří.  Již před zahájením akce se u školy shromažďovali pamětníci a  skupinky našich absolventů různých věkových kategorií přicházely po celý den. Všichni si mohli projít školu, nahlédnout do učeben, prohlédnout fotky na chodbách i staré kroniky a fotoalba. Bohužel ne všichni své fotky našli a moc děkujeme těm, kteří nám fotky přinesli k naskenování a nebo slíbili, že je pošlou. Určitě je uschováme a vytvoříme z nich fotoknihy pro další pamětníky.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem našim bývalým i současným žákům, kteří k nám dnes zavítali,  za krásný den, který jsme si mohli s Vámi užít. Dodalo nám to všem energii do nového školního roku.  Vaše zápisky v pamětní knize nás dojaly a jsou pro nás  zavazující. Moc Vám za ně děkujeme.

Kdo v sobotu nestihl školu navštívit, má možnost přijít  ještě ve středu 6.9.2023 v době od 8.00 do 14.00.  Od 15.00 se pak těšíme na setkání s našimi bývalými zaměstnanci a vedením města.

Oslavy pak vyvrcholí 15. září výročním plesem školy.
Těšíme se na další setkání.

Děkuji touto cestou všem  pedagogickým pracovníkům školy za přípravu celé akce.

  • Rubriky
  • Archivy