Letní vzdělávací kemp na ZŠ Lidická se vydařil

Ve dnech 21.8.-25.8.2023 proběhl na naší škole Letní vzdělávací kemp.  Zúčastnilo se jej 33 dětí z 1.st. V dopoledních hodinách si žáci opakovali učivo z českého jazyka, matematiky a angličtiny zábavnou formou a poté následoval zážitkový program, v jehož rámci si děti prošly Pohádkový les, navštívili oboru ve Mstišově, Funpark v Mostě, Cirlkusparlk Teplice a další. Dopoledne jsme měli zajištěné svačinky ze školní jídelny  ZŠ Za Chlumem, kam jsme chodili i na obědy. Děkujeme  tímto Severočeským dolům a.s.  za  zajištění autobusu do Mostu.
Jsme moc rádi, že i  přes úmorná vedra se dětem akce líbily.

Určitě budeme tábor pořádat i v příštím školním roce.

Letní vzdělávací kemp byl zajištěn z projektu na Podporu rovných příležitostí.

 

 

  • Rubriky
  • Archivy