projektový den Halloween

31.10. dopoledne proběhla halloweenské akce, kterou si připravil pro celou školu žákovský parlament. Program prvního stupně byl zahájen divadelním vystoupením o původu Halloweenu a následně žáci procházeli strašidelnou stezkou, kde plnili úkoly. Žáci druhého stupně mezitím pracovali na své vlastní strašidelné postavě, kterou pak prezentovali před ostatními spolužáky. Kromě postavy si museli vymyslet i příběh. Celé dílo pak zhodnotila porota, která rozhodla o vítězi. Na 3.místě se umístila 5.A, na 2.místě pak 9.A a 1.místo vyhrála 6.A, která za odměnu získala dort. Nechyběl ani fotokoutek a strašidelná výzdoba.

Děkujeme členům žákovského parlamentu a jeho provázejícím učitelkám Kateřině Baranové a Daniele Rulfové za skvěle připravenou akci pro žáky 1.st.a  poděkování patří všem zapojeným učitelům a asistentkám a třídním kolektivům 2.st. za vytvořené příběhy.

 

  • Rubriky
  • Archivy