Žáci 8. a 9.ročníku v programu UPLIFT Unicef

V pátek 3.11. se dva šestičlenné týmy žáků 8. a 9.ročníku naší školy, mezi nimiž byli i ukrajinští žáci, zúčastnili workshopu v rámci programu UPLIFT, který proběhl  v prostorech  UJEP v Ústí nad Labem v rámci spolupráce Junior Achievement ČR  s UNICEF. Žáci se seznámili se základy podnikavosti, pochopili fungování firem a zkusili si kreativně uchopit vlastní podnikatelský nápad a to vše pod vedením českých a ukrajinských mentorů. Formou soutěže pak získávali i zpětnou vazbu.

Potěšující je úspěch našich žáků. Další týmy, které se na workshop z naší školy již nedostaly,  si vše vyzkoušely v online podobě v pondělí 6.11.

Děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci naší školy a paní učitelkám Ing. Jarmile Kabourkové a Mgr. Janě Kollmannové za přípravu a  provázení žáků soutěží.

 

 

  • Rubriky
  • Archivy