Vánoční dárek Severočeských dolů pro žáky 2.-4.ročníku

Ve dnech 12.12. a 13.12  2023 si  více než 100  žáků ze 2.-4.ročníku  užilo skvělý vánoční dárek ,  díky společnosti Severočeské doly, a.s., člen Skupiny ČEZ, v podobě výletu do adventní Prahy a návštěvy sportovně zábavného areálu Toboga Praha.

Kromě ranní prohlídky vánočně vyzdobené  Prahy se žáci radovali z pobytu v Toboga Praha, kde si mohli zasportovat, vydovádět se, zasoutěžit, užít si oběd a hlavně být v tento předvánoční čas pospolu jako třída i se svou třídní učitelkou a asistentkou. Počasí nám  také přálo.

Všem se  výlet s názvem Adventní Praha se Severočeskými doly  moc líbil.

Za tyto  výlety  děkujeme společnosti Severočeské doly, a.s., členu Skupiny ČEZ, která  výlety  sponzorovala.
Děkujeme!!!

 

  • Rubriky
  • Archivy