Duhové Vánoce

Duhové Vánoce na Lidické se opět povedly

 

V úterý 19.12.  proběhly v naší škole  Duhové Vánoce, jejichž součástí byla vánoční besídka těch nejmladších žáků a již tradiční trhy. Po celou dobu proudily chodbou v přízemí školy davy rodičů. Každý se chtěl podívat nejen na výrobky svých dětí, ale také ostatních tříd a hlavně všichni se snažili děti
v jejich snažení podpořit. Výrobky se všem vyvedly a rychle z připravených lavic tříd mizely. Milé bylo i občerstvení školní družiny, které nabudilo tu správnou vánoční atmosféru trhů. Velkou pozornost budil i fotokoutek žákovského parlamentu, který Duhové Vánoce z velké části zajišťoval.
Součástí  byla vánoční besídka žáků 1.-2.ročníku. Všechna  vystoupení byla krásná a povedená.
Všem rodičům a prarodičům děkujeme za naši podporu. Bylo milé se s Vámi všemi v rámci našich Duhových Vánoc potkat.
Velké poděkování patří žákovskému parlamentu pod vedením Mgr. Daniely Rulfové a Mgr. Kateřiny Baranové, všem zapojeným pedagogům a žákům. Bylo to moc krásné.😊😊😊😊

Přejeme Vám všem  krásné vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí a životní pohody v roce 2024.

 

 

 

  • Rubriky
  • Archivy