Nejlepší bábovku upekly děti ze ŠD Lidická

Děti ze školní družiny a klubu se rozhodly zapojit do soutěže o nejlepší bábovku, která probíhala v rámci Masopustu pořádaném městem Bílinou.
Den před soutěží si přinesly potřebné suroviny na pečení a po přečtení receptu se pustily do díla. Vajíčka, cukr, olej, mouka, to vše perfektně promíchat, nalít do vymazané formy a šup do trouby. Znepokojení přišlo v momentě, kdy se bábovka pokusila o útěk z formy a vytekla do trouby. Vše ale nakonec dobře dopadlo. Ještě polít čokoládou, ozdobit a předat do soutěže.
Celý masopustní den, jsme mysleli na to, jakou šanci bude naše bábovka mít.
Odpoledne jsme netrpělivě čekali na vyhlášení výsledků a je to tady – nejlepší bábovku upekly děti ze ŠD Lidické.
Ta obrovská radost dětí byla fantastická!
Gratulujeme!!
  • Rubriky
  • Archivy