Úspěch týmu deváťáků z naší školy v projektu Social Innovation Relay

Velkého úspěchu dosáhl náš tým deváťáků (ve složení  Dominik Horák, Adéla Dančová, Nela Lavová a Sára Slezáková), který  jako jediný tým ze základní školy  postoupil   v projektu Social Innovation Relay  do národního kola, kde se setká celkem 10 nejlepších týmů z celé republiky. Všechny ostatní týmy tvoří středoškoláci!!!

Nyní je čeká dvouměsíční příprava na národní finále a mentoring.  Vítěz národního finále pak postupuje do mezinárodního kola.
Věříme, že se našemu týmu  bude dařit. Již nyní jsou pro nás vítězové.

The Social Innovation Relay (SIR) je mezinárodní vzdělávací projekt motivující studenty k vymyšlení inovativního podnikatelského řešení konkrétního společenského, nebo sociálního problému. Skvělá vzdělávací jízda, která je spojením výuky, inovace a společenského směřování. Rozvíjí kreativitu a podnikavost studentů.

 

 

  • Rubriky
  • Archivy