Nabídka týdenního jazykového kurzu s rodilým mluvčím

Nabídka jazykového kurzu angličtiny s rodilým mluvčím ve škole –  červen 2024

Vážení rodiče, milí žáci

nabízíme Vám tímto možnost zajistit pro Vaše dítě  týdenní  intenzivní kurz angličtiny s rodilým mluvčím.
Termín 10.6.-14.6.2024

Varianta A:  30 hodin za týden (každý den  Po – Pá 6 vyučovacích hodin)  1700 Kč  doporučeno pro žáky 6.-9.ročníku

Varianta. B :  15 hodin týdně:  (každý den Po – Pá  3 vyučovací hodiny)   850 Kč  doporučeno pro 4.-5.třídu (eventuelně i 3.tř.) (Pokud by jste měli zájem, můžou i tyto děti mít 30 hodin týdně)

Varianta C: Pro žáky 3.ročníku  a případně  nižšího 10 hodinový kurz (2 h denně) za 570 Kč

Kurzy jsou vedeny hravou formou rodilými mluvčími z Velké Británie nebo USA. (Naposledy  jsme tady měli lektora a lektorku z USA). V případě většího počtu je možné rozdělit děti na více jazykových skupin.  Nejmenší počet v jedné  skupině  je 16  dětí.  Lektoři si umí poradit i s tím, že mají ve skupině děti různého věku a jazykových schopností.

V případě zájmu, prosím vyplňte závaznou přihlášku – s vyznačením varianty . Do konce dubna   pak prosíme o zaplacení zálohy – 500 Kč (u 30 hodinového kurzu) , u ostatních 200 Kč.

Přihlášky přijímáme do  12.4.2024.  Děkujeme  za rychlou reakci z Vaší strany