Zapojení školy do GMW

ZŠ Lidická se připojila  k celosvětové události GMW (Global Money Week)  a
v rámci této akce  se rozhodla  uspořádat dne 19.3.2024  vzdělávací workshopy pro žáky 1.-6. tříd, které  vedli  žáci 9.ročníku. Cílem  aktivit GMW  je napříč generacemi kultivovat povědomí o penězích, jejich získávání a efektivním hospodaření s nimi.
Tématem, které se prolínalo všemi aktivitami bylo právě   správné hospodaření, peníze a finanční plánování  a souviselo s mottem GMW pro rok 2024 : „Chraň své peníze, chraň svou budoucnost“.  V letošním roce se naši žáci z 9.ročníku  s připravenými prezentaci vydali ve dnech 20.3. a 2.4.2024  i do některých tříd na ZŠ Aléská a ZŠ Za Chlumem jako součást společných aktivit v rámci  Místního  akčního  plánu rozvoje vzdělávání ORP Bílina IV.

Děkujeme všem zapojeným žákům za aktivní účast a  Ing. Jarmile Kabourkové za přípravu celé akce..

  • Rubriky
  • Archivy