Oslavy Dne Země na ZŠ Lidická

Dne 19.4.2023  proběhl  v naší škole pro žáky 1.-4.tříd  Den Země, který  zorganizovala naše školní koordinátorka EVVO se žáky 8.A. Pro děti   byly připraveny  různé úkoly, kvízy, doplňovačky a jiné zajímavosti, které se týkaly živé i neživé přírody včetně její ochrany. Žáci 8.A   zajišťovali stanoviště  v  tělocvičně , protože počasí bylo velmi chladné a hrozilo občasnými přeháňkami.  Skupinky žáků z jednotlivých tříd si podle vytvořeného harmonogramu stanoviště procházely a prověřovaly své znalosti. Některé úkoly byly rozmístěny i na chodbách školy.
 Tuto akci organizujeme již pravidelně a vždy se moc líbí a hlavně obohacuje všechny  o nové poznatky.
Děkujeme tímto Mgr. Janě Libovické, koordinátorce EVVO,  za skvěle připravený  Den Země a žákům 8. A  za pomoc s jeho realizací.
Těšíme se na další pokračování v příštím roce.

 

  • Rubriky
  • Archivy