Zážitkový program pro prvňáčky v Rodas Šestajovice

Naši prvňáčci  vyrazili i přes nepřízeň počasí v úterý 28.5.2024 na exkurzi Svíčkárny, mýdlárny, pastelkárny, čokoládovny a zvířecího koutku RODAS v Šestajovicích. Navštívili některé zdejší výrobní dílny, ve kterých si samostatně dozdobili svíčku ve voskových politurách, vykrojili si vlastní mýdlo, naplnili si nádobku koupelovou solí různých barev a vůní, odlili si a nazdobili dva druhy belgické čokolády. Všechny své výrobky (pěkně zabalené) si odvezli v batůžcích domů. I přes batůžky praskající ve švech neváhali utrácet v obchůdku za další svíčky, mýdla, čokoládky Velkou radost dětem způsobil kontakt se zvířátky na zdejší minifarmě a zejména krmení kukuřicí a mrkvičkou. Spokojené tváře a upřímné úsměvy dětí jsou dokladem velmi povedené akce😊.

Akce byla podpořena z projektu Na podporu rovných příležítostí.  Další třídy vyrazí do Šestajovic ve dnech 18.6.,19.6. a 20.6.  Jen připomínáme, že do Šestajovic musíme, kvůli začátku programu,  vyrazit nejpozději v 7.30.

                                                                                                                                         Mgr. Kalibová Kateřina

 

 

  • Rubriky
  • Archivy