Náš tým třeťáčků získal 2.místo

6. 6. 2024 se konal 25. ročník tradiční akce Novosedlický Dopraváček, soutěže o putovní pohár starosty obce Novosedlice pro žáky 3. tříd základních škol okresu Teplice. Spolupořadateli byly Obec Novosedlice, Policie ČR OŘ Teplice – dopravní inspektorát, Policie ČR OOP Dubí, Městská policie Dubí, DDM Teplice a ZŠ Novosedlice.

Týmy třeťáků z dvacítky škol  prokazovaly své znalosti v testu pro chodce, zdravovědě, dopravních značkách a v jízdě zručnosti na dopravním hřišti.

Moc tímto blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy týmu žáků ze 3.B a 3.A, ve složení: Klárka Hrnčířová, Ela Aubrechtová, Štěpán Hejl, Kristýnka Hazdrová, Norinka Drábková,  který  pod vedením p.učitelky Lucie Hellingerové obsadil  skvělé 2.místo.😊😊😊😊

 

  • Rubriky
  • Archivy