Vážení rodiče,
srdečně Vás zveme na školní akademii, která se uskuteční v úterý dne 23. června v divadle v Bílině.
Vzhledem k velkému počtu účinkujících žáků a omezené kapacitě divadla bude program rozdělen do dvou částí:
🕒 od 15:00 hodin
Určena pro rodiče žáků tříd:
1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B a 5.A
➡️ Přibližně v 15:45 proběhne přestávka, během které prosíme rodiče žáků 1. stupně, aby uvolnili místa pro další návštěvníky.
🕓 od 16:15 hodin
Určena pro rodiče žáků tříd:
5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 9.A, 9.B
🕔 Předpokládané ukončení programu je v 17:10 hodin.
Vystupující žáci obdrží vstupenky .
Těšíme se na Vaši účast.