Školní akademie plná radosti, emocí i krásných rozloučení

Školní akademie plná radosti, emocí i krásných rozloučení

Závěr školního roku na naší škole už tradičně patří školní akademii – a letos tomu nebylo jinak. Dopolední program si užili žáci, odpoledne pak patřilo rodičům a veřejnosti. Vzhledem k velkému počtu účinkujících jsme odpolední akademii rozdělili do dvou částí, aby se na všechny dostalo a nikdo nepřišel o jedinečný zážitek.

A ten rozhodně stál za to. Celým programem se nesla radost, nadšení i hrdost na to, co všechno naši žáci dokážou. Na jevišti se střídala taneční vystoupení plná energie, známé i originální písně a také vtipné i nápadité scénky, které dokázaly pobavit i přimět k zamyšlení. Každé vystoupení bylo jiné, ale všechna měla společné jedno – obrovské nasazení a chuť udělat radost divákům.

Velmi silné a dojemné byly okamžiky loučení. Páťáci se symbolicky rozloučili se svými  třídními učitelkami a uzavřeli tak jednu etapu svého školního života. Ještě emotivnější byl závěr v podání deváťáků, kteří se loučili se školou, učiteli i spolužáky. Nechyběla slova poděkování, vzpomínky ani slzy dojetí.

Školní akademie tak byla krásnou a důstojnou tečkou za uplynulým školním rokem.

Děkujeme všem žákům za jejich odvahu vystoupit před publikem, učitelům za pečlivou přípravu a rodičům za podporu a skvělou atmosféru.

Všem žákům přejeme krásné a zasloužené prázdniny, rodičům pohodovou dovolenou a všem pedagogickým pracovníkům děkujeme za jejich celoroční práci a přejeme zasloužený odpočinek. Na všechny se těšíme opět v září. Deváťákům, kteří naši školu opouštějí, přejeme mnoho úspěchů v nových školách a také splnění všech jejich životních snů.

👉 Odkaz na fotogalerii z celé akce přikládáme níže.fotogalerie školní akademie

👉 Jakmile bude zpracováno video z dopolední části akademie, bude také rodičům zpřístupněno

  • Rubriky
  • Archivy