Charitativní štafetový běh RUN and HELP na ZŠ Lidická

V pátek 17.6. 2022 se naše škola připojila k charitativní akci Run and Help, která probíhá v rámci konta Bariéry a v Bílině je určena na podporu malého Tadeáška, který trpí závažnými nemocemi pohybového aparátu.

Na atletickém stadionu všichni účastníci z řad žáků uběhli nebo ušli v rámci štafetového běhu 1 okruh v rozsahu 400 m. Celkem se zapojilo 277 žáků a uběhli 110 km a 800 m.  Pro všechny žáky kromě běhu byly na stadionu připraveny i další sportovní  disciplíny, a tak měli možnost si společně zasportovat a vyzkoušet i netradiční aktivity.

Moc děkujeme všem rodičům i žákům, že se kromě běhu rozhodli přispět i finančně. Celkovou částku zatím neznáme, ale každá pomoc se počítá a  důležité je, že všichni vnímají sounáležitost s osudy jiných lidí, kteří potřebují pomoc.

Moc ještě jednou všem zapojeným žákům děkuji za výborný  sportovní výkon a jejich ochotu se do akce zapojit, všem rodičům za soustavnou  podporu našich aktivit a  všem vyučujícím a zejména  paní učitelce Libovické za skvělou organizaci akce.

Výsledky:

Celkově se v Bílině vybralo  na malého Tadeáška 40 000 Kč. Příspěvek naší školy činil  8 642 Kč.  Moc ještě jednou všem děkujeme za podporu.

Přejeme všem krásné léto.